Служба підтримки: 067-781-42-25
komkorlviv@gmail.com

Часті питання

 • Служба сервісу надає консультації з наступних питань:
 • Встановлення програмного забезпечення для доступу до мережі Інтернет.
 • Діагностика та налаштування обладнання для роботи в мережі Інтернет
 • Проблеми зі швидкістю. Діагностування та вирішення.
 • Основні помилки з’єднання WAN PPPoE та коментарі:
 • Що таке Інтернет ? Принцип його роботи? Як убезпечити себе в ньому ?
 • Що таке локальна мережа, для чого вона потрібна Вам, як її збудувати ?
 • Що таке маршрутизатор (роутер), комутатор (світч) ? Для чого потрібні і як налаштувати?
 • Що таке Wi -Fi ? Яке буває обладнання WI – FI ? Яке Вам потрібно? Як встановити?
 • Що таке IP -адреса та МАС- адреса? Чому ми використовуємо прив’язку цих адрес ?
 • Для чого потрібні маска мережі, шлюз по-замовчуванню і DNS?
 • Чому без цього усього не буде працювати Інтернет?
 • Де і як прописати IP-адресу в Windows, Unix, MacOS?
 • Як налаштувати інші мережеві служби Windows?

Також фахівці служби сервісу готові відповісти на питання:

 • про принципи роботи різних мережевих протоколів: Wi-Fi, DNS, NAT, DHCP Ethrnet, VoIP…
 • щодо проведення платежів через термінали або через мережу Інтернет;
 • особливостей підключення абонентів через оптичний та мідний кабелі;
 • порядку аналізу та усунення несправностей у Вашому випадку;
 • будь-які інші питання, що мають відношення до діяльності Компанії.

Співробітники Служби сервісу встановлюють програмне забезпечення, яке має безпосереднє відношення до роботи Інтернету:

 • інтернет-браузери Opera, Firefox, Chrom;
 • антивірусні програми Microsoft Security Essentials (безкоштовна), Антивірус Касперського і NOD – 32 (ліцензовані);
 • торрент трекери Utorrent, BitTorrent;
 • поштові клієнти Outlook і The Bat, Thunderbird (ліцензовані);
 • VoIP- програми Skype, Google Talk;
 • програми миттєвого обміну повідомленнями ICQ, QIP.

Фахівці Служби сервісу  не встановлюють:

 • операційні системи Windows, Unix;
 • драйвера (крім мережевих);
 • ігри, мультимедійні програми;
 • офісні та бухгалтерські програми;

Служба сервісу готова провести діагностику та налаштування наступного Вашого обладнання:

 • маршрутизатори (роутери) будь-яких виробників;
 • ноутбуки, нетбуки, планшети і персональні комп’ютери.

Примітка: маршрутизатори “Apple” налаштовуються за умови надання клієнтом ноутбука “MAC”. Так як з інших ОС налаштування маршрутизаторів “Apple” – неможливе.

Служба сервісу відмовить Вам в діагностиці та налаштування: обладнання, яке не має відношення до роботи Інтернет сервісів. Наприклад:

 • периферійні пристрої, побутові прилади, телевізори;
 • обладнання та сторонніх провайдерів. Наприклад: XDSL – модеми «Укртелекому», CDMA/GPRS- модеми мобільних операторів.

Проблеми зі швидкістю. Діагностування та вирішення.

Швидкість доступу до мережі Інтернет – це максимальний обсяг даних, який може бути прийнятий або переданий між обладнанням Абонента та обладнанням Інтернет провайдера за виділений час.

Швидкість передачі даних між двома вузлами мережі Інтернет є величиною не визначеною і залежить від ряду обставин, в тому числі технічних характеристик підключення вузлів мережі, маршруту та поточного завантаження каналу багатьох проміжних операторів.

Зверніть, будь ласка, увагу на одиниці вимірювання швидкості. В умовах Вашого тарифного плану швидкість вказується в «бітах», а швидкість, яка відображається під час завантаження на комп’ютері – у «байтах». 1 байт = 8 біт. Наприклад, якщо Ви бачите на Вашому комп’ютері швидкість завантаження 5 Мегабайт на секунду та щоб отримати швидкість в мегабітах, як вона вказана у Вашому тарифному плані, помножте цю цифру на «вісім». Загалом Ваша швидкість становитиме 40 Мегабіт на секунду.

Для того, щоб виконати тест швидкості, підключіть Інтернет-кабель Компанії «Комкор-сервіс» до роз’єму мережевої карти Вашого комп’ютера. Переконайтеся, будь-ласка, що на комп’ютері прописані мережеві налаштування (згідно Вашого договору) та МАС-адреса мережевої карти зафіксована у нас в системі. Відключіть на момент перевірки торент-клієнти, антивірус, VPN та будь-які інші програми, які можуть використовувати Інтернет-трафік.

Після усіх маніпуляцій відкрийте, будь-ласка, сайт https://2ip.ua/ru/services/ip-service/speedtest та натисніть кнопку “почати”. Після завершення тесту Ви матимете повноцінний результат тесту швидкості.

Заміряти швидкість можливо і через Wi-Fi з’єднання, проте необхідно звернути увагу, що швидкість через маршрутизатор може бути меншою, ніж заявлена. Таку невідповідність спричиняє ряд чинників: потужність «заліза» роутера та які технології на ньому використовуються, наявність перешкод: як від сусідніх Wi-Fi мереж, так і від побутових приладів, завантаженість Wi-Fi каналу, кількість одночасно підключених до роутера пристроїв та інших. Якщо Ви власник роутера, рекомендуємо заміряти швидкість у порівнянні: для початку заміряти швидкість через роутер, потім переключити Інтернет-кабель напряму (поза роутером) до комп’ютера та заміряти швидкість напряму. Зрівняти результати.
Якщо швидкість низька через роутер та при підключенні напряму – це свідчить про проблему в мережі. Будь-ласка, повідомте нас про цю проблему. У випадку, коли швидкість через роутер замала, а швидкість при підключенні Інтернет-кабелем як заявлена – це свідчить про проблему з Wi-Fi маршрутизатором.

Про що необхідно сповістити технічну підтримку під час розмови:

Номер договору послуги та на кого вона оформлена;

Тип підключення Інтернет-кабелем (до роутера чи до комп’ютера напряму);

Розповісти суть проблеми, згідно з рекомендаціями, які описані вище;

Почекати, доки спеціаліст перевірить послугу;

Вирішити проблему.

Для того, щоб скоротити час вирішення проблеми, будь-ласка, скористайтеся нашими рекомендаціями! Найімовірніше, Ви зможете вирішити її самостійно та без дзвінка до технічної підтримки, тим самим звільнивши лінії для вирішення більш глобальних проблем.

Основні помилки з’єднання WAN PPPoE та коментарі:
Помилка 678 – Віддалений комп’ютер не відповідає.

Що робити: найбільш поширена і конкретно не визначає проблему.
1. Може відображатись в разі відсутності синхронізації.
2. Погане або відсутнє з’єднання кабелю з мережевою картою в комп’ютері. При поганому або відсутньому з’єднанні кабелю з мережевою картою в області повідомлень значок Підключення по локальній мережі перекреслюється червоним хрестом, і виводитися повідомлення “Мережевий кабель не підключений”. Слідує дуже щільно ввести штекер (коннектор) в роз’єм мережевої карти до характерного клацання. Якщо на мережевій карті є індикатор з’єднання, то він повинен засвітитись.
3. Відключена мережева карта, в яку підключений наш кабель (в разі 2-ух і більш мережевих карт). В разі 2-ух і більш мережевих карт встановлених в системі, переконаєтеся в тому, що включена та мережева карта, в яку входить наш кабель. Якщо вона відключена, то система автоматично намагається підключитися через іншу мережеву карту, що природно приводить до помилки 678.
4. Якщо після налаштування модем так само видає помилку 678, то, можливо, у вашому комп’ютері стоять блокуючі програми (антивіруси або захисні системи FireWall), які некоректно настроєні і заважають встановленню зв’язку, спробуйте їх відключити і спробуйте встановити з’єднання.

Помилка 691 – Доступ заборонений, оскільки такі ім’я користувача або пароль недопустимі в даному домені. Помилка авторизації.

Вона виникає у тому випадку, коли ви вводите неправильне ім’я користувача і/або пароль. Також вона може виникнути при некоректному завершенні робочої сесії в Інтернеті, тобто ви не відключили ваше з’єднання, а вимкнули РС. Також ця помилка може виникнути в разі обриву сесії. Як правило, сесія висне приблизно на 5-30 хвилин. Інакше Вам потрібно буде звернеться в технічну підтримку. Що робити:
1. Перевірте правильність введення ваших вхідних даних (логін, пароль для виходу в Інтернет).
2. Дані вірні, що робити? Можливо, помилка пов’язана з невірно проведеною авторизацією (раптовий розрив з’єднання, втрата сигналу DSL з подальшим відновленням). Необхідна повторна спроба авторизації через 10 хвилин.
3. Можлива наявність шкідливих програм – вірусів на Вашому комп’ютері, що підміняють ім’я користувача і/або пароль.

Помилка 769 – Вказане ім’я призначення недосяжне.

1. Відключено Підключення по локальній мережі (Local area connection).
2. Мережева карта (плата, адаптер) не встановлена в системі (або відключена). Що робити:
3. Для того, щоб позбавитися від помилки 769, при підключенні до Інтернету, необхідно зайти в Підключення по локальній мережі, для цього входимо Пуск > настройка >Панель Управління->мережеві підключення. Знаходимо значок Підключення по локальній мережі (моніторчики будуть сірого кольору) клацаємо по ньому двічі, і воно буде включено (моніторчики стануть синього кольору). Після цього можна підключатися до Інтетрнету.
4. Якщо в Мережевих підключеннях немає Підключення по локальній мережі, значить, ваша мережева карта не встановлена, тобто система не розпізнає встановлене в комп’ютер устаткування. Варіантів, чому це може відбуватися багато: мережева карта вийшла з ладу, не щільно встановлена в роз’єм, “злетіли” драйвера, дія шкідливих програм і тд. Можна спробувати перезавантажити комп’ютер або переустановити драйвера мережевої карти. Якщо це не допомогло, радимо звернутися до фахівця.

Типові дії при повідомленнях про помилки 678, 769.

Дані помилки зустрічаються у всіх типах устаткування, розгледимо типові дії, які можуть допомогти в їх дозволі:
1. Перевірте, чи правильно підключений модем до комп’ютера.
Перевірте наявність живлення на вашому модемі.
2. Якщо у вас модем, що підключається до порту Ethernet, перевірте налаштування драйвера мережевої карти, встановленої на вашому комп’ютері.
3. Перевірте правильність установки параметрів протоколу TCP/IP для мережевої плати, встановленої на вашому комп’ютері.
4. Перевірте тип кабелю, використовуваного при підключенні модему до комп’ютера (використовуйте для підключення кабель з придбаного комплекту).
5. Перевірте наявність зв’язку між комп’ютером і модемом за допомогою індикації модему.
6. Перевірте наявність зв’язку між комп’ютером і модемом за допомогою команди ping в командному рядку (Пуск/виконати/команда сmd), на адресу TCP/IP встановлену на вашому модемі (ping 192.168.1.1).
7. Перевірте правильність установки параметрів модему згідно інструкції , що додається на CD-диску в комплекті з модемом.
8. Перевірте за допомогою індикації модему наявність сигналу DSL, відповідний індикатор на модемі повинен горіти постійно.
9. За відсутності сигналу перевірити правильність підключення сплітера.

Основні помилки ОС WIndows:

600 Операція не завершена.

601 Виявлено невірний індекс порту.

602 Зазначений порт вже відкритий.

603 Буфер викликає програми дуже малий.

604 Була вказана некоректна інформація.

605 Інформація порту не може бути встановлена.

606 Зазначений порт не підключений.

607 Виявлено невірне подія.

608 Цей пристрій не існує.

609 Зазначений тип пристрою не існує.

610 Був вказаний невірний буфер.

611 Зазначений маршрут недоступний.

612 Зазначений маршрут не локалізована.

613 Зазначено невірне стиснення.

614 Доступний буфер недостатній.

615 Зазначений порт не знайдений.

616 Асинхронний запит не завершений.

617 Модем вже відключений.

618 Зазначений порт не відкрито.

619 Зазначений порт не підключений.

620 Кінцева точка не може бути визначена.

621 Система не змогла відкрити телефонну книгу.

622 Система не змогла завантажити телефонну книгу.

623 Система не змогла знайти запис в телефонній книзі для цього підключення.

624 Система не змогла оновити файл телефонної книги.

625 Система знайшла в телефонній книзі невірну інформацію.

626 Строка не может быть загружена. 626 Рядок не може бути завантажена.

627 Ключ не может быть найден. 627 Ключ не може бути знайдений.

628 Подключение прервано. 628 Підключення перервано.

629 Підключення перервано віддаленим комп’ютером.

630 Модем відключений з-за апаратної несправності.

631 Користувач відключив модем.

632 Визначено невірний розмір структури.

633 Модем вже використовується або не налаштований для вихідних дзвінків.

634 Ваш комп’ютер не може бути зареєстрований у віддаленій мережі.

635 Невідома помилка.

636 Пристрій, підключений до порту, відрізняється від очікуваного.

637 Виявлена рядок не може бути конвертована.

638 Закінчився час запиту.

639 Асинхронна мережа недоступна.

640 Сталася помилка в NetBIOS.

641 Сервер не може визначити місце ресурсів NetBIOS, необхідних для підтримки клієнта.

642 Одне з імен NetBIOS вашого комп’ютера вже зареєстровано у віддаленій мережі.

643 Мережевий адаптер сервера несправний.

644 Ви не будете отримувати мережеві повідомлення.

645 Внутрішня помилка аутентифікації.

646 Заборонено доступ в цей час доби.

647 Користувач блокований.

648 Термін дії пароля користувача закінчився.

649 Користувач не має прав доступу.

650 Сервер віддаленого доступу не відповідає.

651 Модем повідомив про помилку.

652 Отримано нерозпізнаний відповідь модему.

653 Запитуваний модемом макрос не знайдено в розділі. INF-файлу пристрою.

654 Команда або відповідь у розділі. INF-файлу пристрою звертається до невизначеного макросу.

655 <MESSAGE>-макрос не знайдено в розділі. INF-файлу пристрою.

656 <DEFAULTOFF>-макрос у розділі. INF-файлу пристрою містить невизначений макрос.

657 INF-файл не може бути відкритий.

658 Занадто довге ім’я пристрою в. INF-файлі пристрою або. INI-файлі медіа.

659 .INI-файл медіа звертається до невідомого імені пристрою.

660 .INF-файл пристрою не містить відповідей для команд.

661 В. INF-файлі пристрою відсутня команда.

662 Відбулася спроба встановити макрос, не зазначений у розділі. INF-файлу пристрою.

663 .INI-файл медіа звертається до пристрою невідомого типу.

664 Системі не вистачає пам’яті.

665 Модем неправильно налаштований.

666 Модем не функціонує.

667 Системі не вдається прочитати. INI-файл медіа.

668 З’єднання було перерване.

669 Параметри використання. INI-файлу медіа недійсні.

670 Системі не вдається прочитати ім’я розділу в. INI-файлі медіа.

671 Системі не вдається прочитати тип пристрою в. INI-файлі медіа.

672 Системі не вдається прочитати ім’я пристрою в. INI-файлі медіа.

673 Системі не вдається прочитати частоту використання в. INI-файлі медіа.

674 Системі не вдається прочитати максимальну швидкість передачі даних в. INI-файлі медіа.

675 Системі не вдається прочитати максимальну швидкість підключення в. INI-файлі медіа.

676 Телефонна лінія зайнята.

677 Замість модема відповіла людина.

678 Відсутня відповідь.

679 Система не змогла визначити несучу.

680 Відсутній гудок в лінії.

681 Модем повідомляє про загальну помилку.

691 У доступі відмовлено з причини недійсності імені користувача і / або пароль.

692 Апаратна несправність модему.

695 Кінцевий автомат не запущений.

696 Кінцевий автомат вже запущений.

697 Цикл відповіді не завершений.

699 Відповідь модему викликав переповнення буферу.

700 Занадто довга розширена команда в. INF-файлі пристрою.

701 Модем перейшов на швидкість підключення, не підтримувану COM-драйвером.

703 Підключення необхідна інформація від вас, проте програма не дозволяє взаємодія з користувачем.

704 Номер callback недійсний.

705 Режим авторизації недійсний.

707 Сталася помилка, що відноситься до протоколу X.25.

708 Термін дії облікового запису минув.

709 При зміні пароля на сервері сталася помилка. Можливо, пароль занадто короткий або збігається з попереднім паролем.

710 Під час спілкування з модемом була виявлена помилка послідовного переповнення.

711 Менеджер служби віддаленого доступу не може бути запущений. Додаткова інформація міститься в журналі обліку подій (балці).

712 инициализирован двосторонній порт. Почекайте кілька секунд і перенаберіте номер.

713 Чи не доступні активні лінії ISDN.

714 Для твору дзвінка відсутні доступні канали ISDN.

715 З-за поганої якості телефонної лінії відбувається занадто багато помилок.

716 IP-конфігурація сервісу віддаленого доступу не може бути використана.

717 Чи не доступні IP-адреси на статичному наборі IP-адрес сервісу віддаленого доступу.

718 Час очікування відповіді віддаленого комп’ютера минув.

719 Підключення було перервано віддаленим комп’ютером.

720 Спроба підключення не вдалася через конфлікт протоколів керування PPP між вашим комп’ютером і віддаленим комп’ютером.

721 Віддалений комп’ютер не відповідає.

722 Від віддаленого комп’ютера були отримані невірні дані. Ці дані були проігноровані.

723 Занадто довгий номер телефону, включаючи префікс і суфікс.

726 Протокол IPX не може бути використаний при додзвоні більш ніж одним модемом одночасно.

728 Система не може знайти IP-адаптер.

729 SLIP не може бути використаний, доки не встановлено IP-протокол.

731 Протокол не налаштований.

732 Ваш комп’ютер і віддалений комп’ютер конфліктують з приводу протоколів керування PPP.

733 Ваш комп’ютер і віддалений комп’ютер конфліктують з приводу протоколів керування PPP.

734 Протокол управління з’єднанням PPP був перерваний.

735 Запитуваний адреса був відкинутий сервером.

736 Віддалений комп’ютер перервав протокол управління.

737 Виявлено закольцовиваніе.

738 Сервер не привласнив адресу.

739 Запитуваний віддаленим сервером протокол аутентифікації не може використовувати збережений пароль. Передзвоніть, ввівши пароль явним чином.

740 Виявлено неприпустимий сценарій підключення.

741 Локальний комп’ютер не підтримує потрібний тип кодування даних.

742 Віддалений комп’ютер не підтримує потрібний тип кодування даних.

743 Віддалений сервер вимагає кодування даних.

751 Номер callback містить неприпустимі символи. Допустимі тільки такі символи: від 0 до 9, T, P, W, (,), -, @, а також пробіл.

752 Під час обробки скрипта була виявлена синтаксична помилка.

753 З’єднання не може бути розірвано, тому що воно було створено мульти-протокольним роутером.

754 Система не змогла знайти багатоканальний пучок.

755 Система не змогла виробити автоматичний набір, тому що дане підключення вимагає використання специфічних параметрів.

756 Це підключення вже встановлюється.

757 Сервіс віддаленого доступу не може бути запущений автоматично. Додаткова інформація міститься в журналі обліку подій (балці).

758 Спільне використання підключення до інтернету вже активовано в цей підключенні.

760 Під час активації можливостей роутінга сталася помилка.

761 Під час активації спільного використання підключення до інтернету для даного підключення сталася помилка.

763 Спільне використання підключення до інтернету не може бути активовано. Крім підключення, яке повинно використовуватися спільно, присутні 2 або більше підключень по локальній мережі.

764 Не встановлено зчитувач смарт-карти.

765 Спільне використання підключення до інтернету не може бути активовано. Локальна мережа вже налаштована на автоматичне призначення IP-адреси.

766 Система не змогла знайти сертифікати.

767 Спільне використання підключення до інтернету не може бути активовано. Обрана для приватної мережі конфігурація підтримує більше однієї IP-адреси. Для активації спільного використання підключення до інтернету переконфігуріруйте локальну мережу на використання єдиного IP-адреси.

768 Спроба підключення не вдалася через пошкодження кодованих Данн.

769 Зазначене місце дзвінка знаходиться поза межами досяжності.

770 Дистанційна машина відкинула спробу підключення.

771 Спроба підключення не вдалася через зайнятість системи.

772 Мережеве апаратне забезпечення віддаленого комп’ютера не сумісно із запитуваною типом підключення.

773 Спроба підключення не вдалася, тому що номер, на який проводиться дзвінок, змінився.

774 Спроба підключення не вдалася через тимчасову несправності. Спробуйте підключитися ще раз.

775 Дзвінок був блокований віддаленим комп’ютером.

776 Дзвінок не може бути з’єднаний, тому що викликається номер активував режим не “Турбувати”.

777 Спроба підключення не вдалася, тому що модем віддаленого комп’ютера несправний.

778 Не можливо провести ідентифікацію сервера.

779 Для того щоб зробити дзвінок, використовуючи дане підключення, вам необхідно використовувати смарт-карту.

780 Використана функція недійсна для даного підключення.

781 Спроба кодування не вдалася, тому що не було знайдено жодного дійсного сертифіката.