Служба підтримки: 067-781-42-25
komkorlviv@gmail.com

Розробка мобільних додатків під Android, Apple

ТзОВ “Комкор-Сервіс” спеціалізується на розробці нативних мобільних додатків під дві найпопулярніші операційні системи: Android і iOS (iPhone, iPad, iPod). Для бізнесу це нові продажі, задоволені клієнти і більше прибутку. На сьогоднішній день наявності сайту компаніям вже недостатньо, а мобільні додатки дозволили стати ближче до своїх клієнтів.
Додатки

ПЕРЕКОНЛИВІ ФАКТИ ПРО КОРИСТЬ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ДЛЯ БІЗНЕСУ:

Основні етапи розробки додатків:

  • АНАЛІЗ
  • НАПИСАННЯ
  • ВПРОВАДЖЕННЯ
  • УСТАНОВКА

Перш ніж почати написання додатків для Android потрібно зрозуміти цілі, покладені на проект. Які потреби ваших клієнтів воно може задовольняти? Яка його цінність для цільової аудиторії? Відповівши на ці питання, можна чітко зрозуміти, який саме продукт потрібний бізнесу. Саме тому створення додатків для Android має включати в себе попередній аналіз ринку клієнта, активності конкурентів та переваг цільової аудиторії.

Створення Android-додатка відрізняється від розробки сайту, але і тут важливо дотримуватись законів юзабіліті. Адже клієнти будуть їх використовувати з певними цілями, а це означає, що важливо зробити додаток інтуїтивно зрозумілим, його структури – простими, і оформлення – приємним для очей. Щоб хотілось використовувати його щодня. Адже багато хто, ледь установка додатків Android здійснена, забувають про існування додатку, якщо він не корисний. Наші фахівці розробляють прототипи ключових розділів додатку, після чого дизайнери створюють макети. Розробка мобільних додатків під Android, в тому числі і етап дизайну, – складний процес, який вимагає специфічних знань і глибокого розуміння особливостей юзабіліті та принципів дизайну.

Дизайн додатку готовий – тепер потрібно зробити так, щоб усе, що ми намалювали і придумали, працювало. Тут у справу вступають розробники, які здійснюють одну з найважливіших складових процесу - впровадження технологій, що є одним з найважливіших етапів, які включає розробка додатків для Android. Створення додатків під Android може бути виконано якісно лише в тому випадку, коли цим процесом займаються професіонали.

Після того як мобільний додаток пройшов контроль якості і повністю задовольняє покладеним на нього вимогам, ми розміщуємо його в маркеті Google Play, де він, якщо докласти зусиль, увійде в топ додатків для Android. Тепер його зможуть знайти ваші потенційні клієнти і стати до вашого бізнесу ще ближче.

ЗАМОВТЕ РОЗРОБКУ СВОГО МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ ВЖЕ ЗАРАЗ !

Зворотний дзвінок